Maszyny do mycia posadzek – podział i specyfika asortymentu

Prezentowane w naszej ofercie maszyny do mycia posadzek, to bardzo zróżnicowany asortyment. Poszczególne jego segmenty różnią się między sobą konstrukcją, sposobem kierowania a także – stopniem złożoności.

Podział maszyn czyszczących

Klasyczna maszyna do mycia podłóg może mieć dwojaką formę. Pierwszą jest odmiana ręczna, która posiada odrębny napęd i zasilanie. Charakteryzuje się dość wydajną pracą, aczkolwiek jej stosowanie wiąże się z koniecznością pchania jej po całej czyszczonej powierzchni.

Drugą odmianą prezentowanych przez nas maszyn są urządzenia samojezdne. Posiadają one wbudowaną kabinę, dzięki której możliwe jest wygodne wykorzystywanie urządzenia w pozycji siedzącej. Z reguły charakteryzują się one nieco większą pojemnością zbiorników i bardzo dużą wydajnością zastosowanych ogniw akumulatorowych.

Cechy charakterystyczne naszych urządzeń

Poniżej kilka cech charakterystycznych, wyróżniających nasze maszyny do mycia podłóg, niezależnie od ich konstrukcji i sposobu kierowania.

1. Stały docisk szczotki – dzięki zastosowanemu systemowi stabilizującemu, szczotki zamontowane w maszynie gwarantują stały docisk, co rzecz jasna przedkłada się na znacznie efektywniejsze czyszczenie danej powierzchni.

2. Stabilizowanie napięcia wyjściowego – w klasycznym akumulatorze, stopień rozładowania idzie w parze ze zmniejszeniem napięcia na zaciskach. Każda nasza maszyna do mycia posadzek została wyposażona w unikalny stabilizator, który zapewnia efektywną pracę urządzenia nawet na rozładowanej baterii (oczywiście w przewidzianych przez producenta granicach).

3. Mnogość funkcji – profesjonalna maszyna do mycia podłóg posiada możliwość wyboru trybu pracy. Tak też jest w przypadku naszych urządzeń, które umożliwiają zarówno pracę w oparciu o zwykłe szorowanie „na sucho”, jak również wprowadzenie dysz wodnych, emitujących substancję czyszczącą.

Podsumowując, asortyment naszych maszyn czyszczących jest bardzo zróżnicowany, dzięki czemu możemy go dostosować do potrzeb każdego Klienta, niezależnie od specyfiki zarządzanych przez niego powierzchni.

Więcej dowiesz się na: https://www.haerson.pl/maszyny-czyszczace.html

About author