Profesjonalne maszyny czyszczące

Maszyny i różnego rodzaju urządzenia czyszczące są bardzo przydatne przy dużych pracach porządkowych.

Rodzaje urządzeń czyszczących

Największym brytyjskim producentem takich urządzeń, które zyskały uznanie klientów w ponad 90 krajach całego świata, jest firma Numatic International, powstała w 1969 roku.
Firma od początku postawiła na wysoką jakość w produkcji takich urządzeń jak: odkurzacze, odkurzacze piorące, szorowarki, polerki, odkurzacze przemysłowe, wózki serwisowe, automaty szorująco-zbierające i wiele innych, bardzo przydatnych maszyn. Są one produkowane w dwóch wersjach – na baterie i tradycyjnie, zaopatrzone w kabel. Dzięki takiemu rozwiązaniu, znajdują zastosowanie w obiektach w których nie ma bezpośredniego dostępu do energii elektrycznej.
Wszystkie urządzenia czyszczące otrzymują dwuletnią gwarancję producenta.

Oferta dla obiektów przemysłowych i gospodarstw domowych

Produkcja firmy Numatic International skierowana jest przede wszystkim do firm zajmujących się sprzątaniem obiektów użyteczności publicznej takich jak: szkoły, biura, szpitale, banki, sklepy, i inne a także hale fabryczne, magazyny, i tym podobne budynki.
Niektóre modele urządzeń czyszczących znajdują zastosowanie w gospodarstwach domowych. Są to odkurzacze, odkurzacze piorące, a do kamiennych podłóg z trwałego materiału takiego jak terakota czy kamień, odpowiednia będzie poręczna szorowarka.

Maszyny czyszczące to niezwykle przydatne urządzenia. Za ich pomocą można doprowadzić do pierwotnego stanu nawet najbardziej zanieczyszczoną powierzchnię, nie tracąc przy tym sił. Takie urządzenia sprawią, że mało atrakcyjne zajęcie jakim jest sprzątanie, stanie się nie najgorsze do zrobienia..